Cute Girl - Spring Make Up

Android için Beceri Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 11 MB
  • Version 1.1
  • Dil İngilizce
  • Firma Astoras
Cute Girl - Spring Make Up oyununu Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınıza kolaylıkla yükleyebilir ve eğlencenin tadını istediğiniz her an ve her yerde çıkarabilirsiniz.

Cute Girl - Spring Make Up oyununu Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınıza kolaylıkla yükleyebilir ve eğlencenin tadını istediğiniz her an ve her yerde çıkarabilirsiniz. Bu harika oyunu çok severek oynayacak, hatta tutkun olacaksınız.

Cute Girl - Spring Make Up oyununda klasik giyim tarzından sıkılan ve artık modaya uygun olarak giyinmek ve şık bir tarza sahip olmak isteyen, bunun için de sizin sihirli dokunuşlarınıza ve moda konusundaki bilginize ihtiyacı olan güzel bir kıza bu konuda yardımcın olacak ve ona son moda bir tarz yaratacaksınız.

Menüde bulunan birbirinden şık ve gösterişli, yılın son modasının hakim olduğu mükemmel kıyafet modellerini inceleyerek içlerinden güzel kıza en çok yakışacak olanını seçip ona giydireceksiniz. Sonra da ona menüdeki rengarenk makyaj malzemelerini kullanarak harika bir makyaj yapacak ve ona şık aksesuarlar ve takılar uygulayarak ona yepyeni ve son moda bir tarz yaratacaksınız.

Daha Fazla Göster
Cute Girl - Spring Make Up indir